SUPRA TRAVEL

Hotel Cook s Club Sunny Beach ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Slunečné Pobřeží

termín: 04.09. (Pá) - 11.09. (Pá) 2020 (8 dní, 7 nocí)

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Cook s Club Sunny Beach ****

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Slunečné Pobřeží

Termín:04.09. (Pá) - 11.09. (Pá) 2020

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Aktuální cena:8 389 Kč

Původní cena:8 920 Kč

strava:Snídaně

doprava:Vlastní

Odlet:

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • All Inclusive
Hotel
Vstupní hala, recepce, směnárna, restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi v areálu hotelu zdarma, zahrada se 2 bazény, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit.
Zábava
Plážový volejbal, animace, sauna, fitness. Hotel nabízí jedinečnou atmosféru zábavy a relaxace dotvářenou každodenním vystoupením DJ, prostorným otevřeným barem u bazénu a street food stylizovanou kuchyní snack baru.
Pokoje
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (sofa) mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizace, SAT/TV, minibar, trezor a balkon nebo terasu. Za příplatek pokokje s výhledem na moře, studia a apartmány až pro 5 osob.
V ceně zahrnuto
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VLASTNÍ DOPRAVA:
7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Pláž
Písečná pláž s postupným sestupem dna, přístupná přes písečné duny, je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Umístění
Designový hotel s jedinečným konceptem pro mladou klientelu se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, cca 30 km od letiště Burgas.

Ternímy a ceny do hotelu Hotel Cook s Club Sunny Beach

TripAdvisor Cestovatelské recenze

98. z 241 hotelů v Slunečním pobřeží

Vynikající
57
Velmi dobré
48
Průměrné
37
Špatné
25
Příšerné
37
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Velmi pěkný.
Hotel je velmi pěkný, vaří tu výborně, není daleko od pláže. Personál je také v pořádku , jen občas nerozumí. Jediné co mi vadilo byla příšerná kvalita wifi připojení, které pokud jste chtěli lepší... celá recenze s možností překladu
LPS F, 01:16 21.08.2018
Už nikdy vic
Když jsem četl negativní recenze, říkal jsem si, no jo to zas naky cechacek cekal zázraky. Teď se všem omlouvám a naopak říkám, je to snad ještě horší. Hudba z klubu na plazi hraje celou noc. Pardon... celá recenze s možností překladu
frajerluke, Praha, Česká republika, 14:59 15.07.2018
Už nikdy více – rozdílné recenze?
Už nikdy více – rozdílné recenze? Před návštěvou jsem četla spoustu recenzí a nemohla jsem pochopit proč jsou tak rozdílné. Nyní si myslím že záleží velmi na umístění pokoje. Ten náš byl pod... celá recenze s možností překladu
94ptetras, 12:35 20.09.2017
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...