SUPRA TRAVEL

Hotel Tatjana ***

destinace: Černá Hora, Jaderské pobřeží, Budva

termín: 18.09. (Pá) - 27.09. (Ne) 2020 (10 dní, 7 nocí)

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Termín:18.09. (Pá) - 27.09. (Ne) 2020

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

Aktuální cena:8 090 Kč

Původní cena:

strava:Polopenze

doprava:Autobus

Odlet:

TripAdvisor cestovatelské recenze
Náš názor
hotel nabízí klidné a příjemné ubytování.
Poloha
komfortní hotel Tatjana se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí přijemné prostředí. Z hotelu můžete podnikat každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.
Vybavení
recepce, WiFi, venkovní bazén se sladkou vodou, parkování u hotelu (zdarma).
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička. Některé pokoje s možností přistýlky.
Stravování
POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů.
Pláž
písečně-oblázková pláž (Slovenska Plaža) je vzdálena cca 700 m, docházet lze také na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka). V širším okolí jsou další nádherné pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (Bečiči, Jaz, Sveti Stefan).
Sport a zábava
poblíž hotelu se nachází hlavní centrum Budvy a promenáda, která naskýtá nepřeberné možnosti využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavných aktivit apod.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb., v sezoně 2020 také službu Travel Asistant

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x polopenzi, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Ternímy a ceny do hotelu Hotel Tatjana

TripAdvisor Cestovatelské recenze

84. z 172 noclehů se snídaní /penzionů v Budvě

Vynikající
20
Velmi dobré
27
Průměrné
21
Špatné
20
Příšerné
13
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Manipulují s vaším pasem jinak!
Při příjezdu check-in lady vzala naše pasy a řekla nám, že bychom si je při check-out. Následující den byla na recepci další dáma a ona nás zkontrolovala, ale nedala nám naše pasy. Vzhledem k naší... celá recenze s možností překladu
410louisew, 02:11 02.07.2019
Žádné výtahy. Žádné mýdlo. Žádný šampon. Žádná angličtina.
V žádném případě to není výsypka, ale v těchto dnech se očekává, že se objeví přinejmenším mizerná mýdla a malé balíčky šamponů. Tady se to neděje. Pěkná koupelna, ale světla nefungují a velmi... celá recenze s možností překladu
Martin S, 08:51 06.06.2019
Snídaně
Věci, které ruší, byly čas a kvalita snídaně. Omeleta a vejce byla vždy studená a chuť kávy byla hrozná. Stěny byly také tak tenké, že můžete slyšet všechno z chodby. Úklidový servis a interiér byly... celá recenze s možností překladu
niketrtr, Budva, Černá Hora, 23:54 24.05.2019
Pořádající ck: KOVOTOUR PLUS, s.r.o. IČO: 62301055
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...