SUPRA TRAVEL

Jak objednat

Jak objednat prostřednictvím www stránek SUPRA – TRAVEL

Jak vyhledávat?

Na titulní straně máte možnost vyhledat si zájezd dle Vámi zadaných parametrů. Zadejte zemi, kterou chcete navštívit, případně konkrétní destinaci, termín Vaší dovolené, způsob dopravy a délku pobytu, místo (oblast), dále pak máte možnost upřesnit formu stravování, kategorii ubytování a typ zájezdu jako eurovíkend, plavba, poznávací…...  Takto můžete zcela přesně definovat požadavky Vaši dovolené. Pokud ovšem máte zájem o širší nabídku zájezdů, nemusíte zadávat všechny specifikace, lze vyhledat např. pouze podle lokality, ceny nebo termínu. Pak už stačí jen kliknout na "HLEDAT"a můžete vybírat z nabídky zájezdů. 

V další fázi vybíráte již z konkrétních nabídek dle Vašich kritérií, které se Vám zobrazí u vyhledávače. Jednotlivé nabídky si zobrazíte kliknutím na název hotelu nebo obrázek. Otevře se Vám vybrané ubytování s popisem hotelu s dalšími informacemi včetně několika obrázků daného resortu (hotelu). Dále je možnost se podívat na hodnocení portálu TripAdvisor a následně mapu, kde se přesně hotel nachází. Pokud se jedná o poznávací zájezd, tak je zde uveden veškerý program zájezdu.

V případě že se Vám zájezd líbí, můžete vybrat vyhovující termín a v dalším kroku nezávazně objednat.

V nezávazné objednávce, prosím, vyplňte Vaše kontaktní údaje a další informace nutné pro objednání zájezdu. Tyto položky jsou označeny hvězdičkou. Vaši objednávku dokončíte stisknutím ikony POKRAČOVAT V REZERVACI.V tom okamžiku máme Vaši poptávku v systému a budeme Vás obratem kontaktovat. 

Co se děje potom?

V dalším kroku si může zákazník dle nabídky doobjednat jednolůžkový pokoj, výlety, místo svozu za příplatek, vstupenky na různé akce, parkování na letišti a další. A následně stisknutím ikony „ODESLAT REZERVACI“.Nyní je nezávazná rezervace dokončena.

Po obdržení dotazu – objednávky zákazníka, CA nejprve ověří volnou kapacitu zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a poté vyrozumí zákazníka o výsledku. Má-li objednávka všechny náležitosti, provede rezervaci objednaného zájezdu.

Pro jednoho zákazníka je možné provést pouze jednu rezervaci u jedné cestovní kanceláře. Pokud jeden zákazník zašle více objednávek, ověřuje CA přednostně ty, které zákazník označí jako prioritní. Pokud zákazník takto objednávky neoznačí, vyřizuje CA objednávky v tom pořadí, v jakém přišly. Jakmile je rezervace zájezdu úspěšná, další ověřování kapacity CA neprovádí a obratem vyrozumí zákazníka.

Při úspěšné rezervaci CA kontaktuje zákazníka na telefonním čísle, emailem, event. poštou a sdělí mu informace důležité pro zakoupení zájezdu. V případě, že není možné daný zájezd u cestovní kanceláře z jakéhokoliv důvodu rezervovat, informuje o tomto CA neprodleně zákazníka telefonickým hovorem nebo elektronickou formou, tj. emailem, sms.

Po potvrzení úspěšné rezervace zákazníkem mu je zaslána cestovní smlouva včetně Všeobecných smluvních podmínek, Osvědčení cestovní kanceláře o pojištění pořádající CK proti úpadku, event. nabídka cestovního připojištění (dále jen Dokumenty). Dokumenty jsou zaslány s ohledem na možnosti zákazníka faxem, emailem nebo poštou, a to s dostatečným časovým předstihem určeným pro realizaci smlouvy. Zákazník zároveň od CA obdrží přesné pokyny pro vyplnění cestovní smlouvy a pokyny k zaplacení zálohy a/nebo doplatku. Zákazník je povinen zaslat vyplněnou a podepsanou smlouvu obratem v co možná nejkratší době zpět CA, přičemž termíny pro platbu zálohy/doplatku jsou pro zákazníka závazné. CA není odpovědna za následky způsobené opožděním platby ze strany zákazníka. Cestovní smlouva se stává závaznou okamžikem doručení podepsané smlouvy CA.

Telefonická objednávka

Zákazník si zájezd může objednat i telefonicky, a to na čísle +420 775 111 767. Takto si zákazník může objednat konkrétní zájezd nebo sdělí požadavky, který by měl zájezd splňovat a pracovník CA mu vyhledá odpovídající nabídku. Poté ověří volnou kapacitu zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a v případě úspěšné rezervace se s zákazníkem domluví na způsobu sepsání cestovní smlouvy zaslání prostřednictvím faxu, emailu nebo sepsáním cestovním smlouvy přímo v provozovně CA a složení zálohy v hotovosti v CA nebo vkladem/převodem na bankovní účet CA.

Objednávka – osobní návštěva v CA SUPRA TRAVEL Kralupy nad Vltavou

V případě objednávky přímo v provozovně CA SUPRA TRAVEL (Přemyslova 1040, Kralupy nad Vltavou, vchod z druhé strany od parku) spolupracuje při výběru zájezdu se zákazníkem pracovník prodeje a podle jeho požadavků mu vyhledává konkrétní nabídky. Volnou kapacitu zájezdu, o který zákazník projeví zájem, ověřujeme prostřednictvím rezervačního systému či telefonicky u pořádající cestovní kanceláře. V případě úspěšné rezervace sepíše CA se zákazníkem cestovní smlouvu, kterou zákazník zkontroluje a podepíše. Současně s uzavřením cestovní smlouvy složí zákazník v CA příslušnou zálohu. Zákazník od CA obdrží kopii cestovní smlouvy, všeobecné obchodní podmínky pořádající CK a informací o cestovním připojištění. Tím je objednávka zájezdu ukončena.

Vytvářím objednávku...