SUPRA TRAVEL

O nás

Vážení přátelé, milí cestovatelé a zákazníci,


vítáme Vás na stránkách cestovní agentury SUPRA TRAVEL. Cestovní agentura SUPRA TRAVEL působí na českém trhu již od roku 1994 a jako první cestovní agentura v Kralupech nad Vltavou. Během více jak 20-ti leté praxe jsme posbírali spoustu zkušeností z oblasti cestovního ruchu a rádi se s Vámi o ně podělíme.

Naší kancelář najdete v Kralupech nad Vltavou na adrese Hůrka 1040, vchod do provozovny je z druhé strany objektu směrem od parku. Nabízíme pobytové i poznávací zájezdy, zahraniční i tuzemské, lázeňské pobyty, eurovíkendy, zájezdy pro seniory 55+, plavby, pojištění na cesty a pobyt včetně pojištění storna zájezdu a dovolenou i na splátky. Zprostředkováváme výhradně pojištěné cestovní kanceláře s dlouholetou tradicí, např. Čedok, Fischer, Firo tour, Exim tours, Blue Style, VTT, Alexandria, Nev-Dama, Eso travel a další.

U nás nakupujete za stejných cenových podmínek jako u výše uvedených cestovních kanceláří, poskytujeme stejné slevy jaké by jste obdrželi u našich partnerů. Vybírat můžete z katalogů, které jsou připraveny pro Vás v naší CA nebo z denně aktualizovaných zájezdů do celého světa na našich internetových stránkách www.supra-travel.cz

Cestovní kanceláře jsme pro Vás vybírali podle jejich působení na trhu, členství v asociacích cestovního ruchu (ACK, ACCKA), referencí, a našich zkušeností. Všechny partnerské cestovní kanceláře jsou povinně pojištěné dle zákona č.159/1999 sb. O podmínkách podnikání v cestovním ruchu.

Dle požadavků zákazníka připravíme cestu na míru! Máme bohaté zkušenosti s individuálním cestováním, a proto se neváhejte na nás obrátit s Vašimi cestovatelskými sny. Jsme připraveni Vám pomoci je uskutečnit. Přesvědčíme Vás, že Vy, naši zákazníci jste pro nás na prvním místě.

Dále si u nás můžete zakoupit dárkové poukazy v libovolné hodnotě nebo na vybraný zájezd.

Děkujeme Vám za důvěru v naše dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování a těšíme se na Vaši návštěvu u nás v kanceláři nebo nám napište na: supra-travel@seznam.cz

 
Otevírací doba: Pondělí - Pátek    09:00 – 17:00

Vytvářím objednávku...